Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.
Fields marked with * are required.

UAB ,,Vakarų Logistikos Centras‘‘ yra aukštos kvalifikacijos muitinės tarpininkų paslaugas teikianti  įmonė, kuri ruošia dokumentus visoms muitinės procedūroms, atstovauja klientų interesus deklaruojant prekes eksporto, importo, tranzito atveju, pateikiant krovinius, bei juos lydinčius dokumentus muitiniam įforminimui į muitinės įstaigą.

Bendrovė įsteigta Lietuvoje 2012 metais,  kuri sparčiai plečiasi ir teikia aukštos kokybės  aptarnavimą savo verslo klientams ir partneriams, kuriems garantuojame gerą darbo kokybę ir stabilumą. Siekiame, kad kiekvienas mūsų klientas gautų tinkamiausias paslaugas, kurias lydėtų nuolatinis ir kokybiškas aptarnavimas. Taip pat rūpinamės, kad mūsų įmonėje dirbtų tik kompetetingi, atsakingi  ir aukštos kvalifikacijos darbuotojai.

Šiandien UAB ,,Vakarų Logistikos Centras‘‘ vadovaujasi prioritetais, kaip atitikti klientų pageidavimus, o taip pat įstatymais reglamentuojamus reikalavimus, įgyti klientų ir bendradarbiavimo partnerių  pasitikėjimą, bei nuolat  tobulinti įmonės valdymo sistemą.

Taigi šiandien galime pasidžiaugti, kad pasirinkome teisingą kelią. Susiformavo mūsų partnerių bei klientų ratas, vertinančių mūsų darbo pastangas ir sąžiningą bendradarbiavimą.